KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET İLİDİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:

KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET İLİDİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:


KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET İLİDİ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI:

Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sayın Mehmet İLİDİ, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şunları kaydetti.

“Rahmeti ile bizleri kucaklayan, şefkatiyle bizleri bir araya toplayan on bir ayın sulatanı Ramazan ayını geride bırakarak, sevinç, neşe ve kardeşlik duygularının dalga dalga yayıldığı Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayram, neşe ve sevinç günü demektir. Bayram, ibadet hazzı ile coşan, Allah aşkı ile yanıp tutuşan, peygamber muhabbet ile yaşayan müminlerin manevi duygularıyla dolup taştığı gündür. Bayram, birlik ve beraberliğin zirveye ulaştığı, maddi ve manevi dayanağın pekiştiği, dost e akraba ziyaretlerinin yoğunlaştığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, herkesin birbirini hoş görü ile kabullendiği, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı müstesna bir gündür.

İdrak ettiğimiz bu güzel Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek, milletçe kardeşliğimizi pekiştirip, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak, huzur içerisinde yaşamaya özen göstermeliyiz. Tüm dünyada ve ülkemizde vuku bulan covıd 19 hastalığının bir an önce bitmesini ümit ederek Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla bayramı evlerimizde geçirelim. Sağlıklı bir yaşam için evde kalalım. Bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek, sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm vatandaşlarımızın bayramını en samimi duygularımla kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Şehirlerarası karayolu ve varsa otoyol üzerinde her 50 km için bir adet olmak üzere belirlenecek sayıda akaryakıt istasyonu ve lastik tamircisi (Bu madde kapsamında açık olacak akaryakıt istasyonları ile lastik tamircileri kura yöntemi ile belirlenecektir ve nöbetçi akaryakıt istasyonlarının marketleri açık olacaktır.),

 

178 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Mehmet İLİDİ
KAYMAKAM
BELEDİYE BAŞKAN V.


SOSYAL MEDYAHİZMETLER