KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKAN V. SAYIN MEHMET İLİDİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKAN V. SAYIN MEHMET İLİDİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI


KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKAN V. SAYIN MEHMET İLİDİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sayın Mehmet İLİDİ, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin kıvancı içerisindeyiz.

Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dini bayramlarımızdandır. Bu bayram sevincinin ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.

Hep beraber dünyaca zor günlerden geçtiğimiz pandemi sürecini unutmadan gerekli sosyal mesafeyi koruyarak Corona Virüse karşı tedbirleri almaya özen gösterip hijyen kurallarına gereken özveriyi kendi ve ailemizin sağlığı için gösterelim.

İlçemizde vatandaşlarımızın Kurban Bayramını huzur içinde geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbir alınmıştır. Bayramda görev başında olan tüm güvenlik görevlilerimize, sağlık personellerimize, mesai yapacak olan bütün çalışma arkadaşlarımıza görevlerinde kolaylıklar dilerim.

Bu düşüncelerle Bulanıklı hemşerilerimizin, Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının baki olduğu bu günlerin milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.”


284 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Mehmet İLİDİ
KAYMAKAM
BELEDİYE BAŞKAN V.


SOSYAL MEDYAHİZMETLER